Mihaliqi (Albanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mihaliq
Fshat
Vendndodhja
Mihaliq is located in Kosova
Mihaliq
Mihaliq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 814 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 10′ 1″ Veri

20° 47′ 11″ Lindje

Mihaliq është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]