Kijevçiqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kijevçiq
Fshat
Vendndodhja
Kijevçiq is located in Kosova
Kijevçiq
Kijevçiq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 838 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 7′ 8″ Veri

20° 50′ 29″ Lindje

Kijevçiq është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]