Sllatina (Albanik)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sllatinë
Fshat
Vendndodhja
Sllatinë is located in Kosova
Sllatinë
Sllatinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 802 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 2′ 50″ Veri

20° 49′ 56″ Lindje

Sllatinë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]