Llozna

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lloznë
Fshat
Vendndodhja
Lloznë is located in Kosova
Lloznë
Lloznë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1110 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 6′ 33″ Veri

20° 53′ 7″ Lindje

Lloznë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]