Duboka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dubokë
Fshat
Vendndodhja
Dubokë is located in Kosova
Dubokë
Dubokë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 4′ 34″ Veri

20° 40′ 41″ Lindje

Dubokë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]