Kijevçiqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Kijavçiqi)
Shko te: navigacion, kërko
Kijevçiq
Fshat
Vendndodhja
Kijevçiq is located in Kosova
Kijevçiq
Kijevçiq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 838 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 7′ 8″ Veri

20° 50′ 29″ Lindje

Kijevçiq është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]