Begaj (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Begaj
Fshat
Vendndodhja
Begaj is located in Kosova
Begaj
Begaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 571 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 49′ 59″ Veri

20° 59′ 12″ Lindje

Begaj është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]