Dumnica e Poshtme (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dumnicë e Poshtme
Krasniq i Poshtëm
Fshat

Dumnicë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Krasniq i Poshtëm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]