Shala (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shalë
Shalës
Fshat

Shalë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Shalës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]