Miraça

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miraçë
Fshat
Vendndodhja
Miraçë is located in Kosova
Miraçë
Miraçë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 51′ 34″ Veri

20° 59′ 42″ Lindje

Miraçë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]