Jump to content

Vesekoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Vesekoc
Kodërflamur
Fshat

Vesekoc është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërflamur.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]