Kulla (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kullë
Kollë
Fshat

Kullë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pasra vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Kollë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]