Akrashtica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Akrashticë
Fshat

Akrashticë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]