Pestova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pestovë
Fshat
Vendndodhja
Pestovë is located in Kosova
Pestovë
Pestovë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 517 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 3″ Veri

21° 0′ 3″ Lindje

Pestovë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]