Boshlani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Boshlan
Fshat
Vendndodhja
Boshlan is located in Kosova
Boshlan
Boshlan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 54′ 49″ Veri

20° 0′ 41″ Lindje

Boshlan është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]