Skroma

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Skromë
Fshat
Vendndodhja
Skromë is located in Kosova
Skromë
Skromë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Shalë e Bajgorës
Lartësia 861 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 53′ 30″ Veri

21° 1′ 15″ Lindje

Skromë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]