Graca (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gracë
Fshat

Gracë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]