Studimja e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Studime e Epërme
Martirat i Epërm
Fshat

Studime e Epërme është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Martirat i Epërm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]