Galica (Vushtrri)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Galicë
Fshat

Galicë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]