Dumnica e Llugave

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dumnicë e Llugave
Krasniq i Mesëm
Fshat

Dumnicë e Llugave është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Krasniq i Mesëm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]