Lumadhi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lumadh
Fshat
Vendndodhja
Lumadh is located in Kosova
Lumadh
Lumadh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 519 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 45′ 24″ Veri

21° 1′ 33″ Lindje

Lumadh është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]