Sfaraçaku i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sfaraçak i Epërm
Manzë e Epërme
Fshat

Sfaraçak i Epërm është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Manzë e Epërme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]