Sfaraçaku i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sfaraçak i Poshtëm
Manzë e Poshtme
Fshat

Sfaraçak i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Manzë e Poshtme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]