Maxhunaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Maxhunaj
Fshat
Vendndodhja
Maxhunaj is located in Kosova
Maxhunaj
Maxhunaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 549 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 6″ Veri

21° 1′ 13″ Lindje

Maxhunaj është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]