Cecelia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ceceli
Fshat
Vendndodhja
Ceceli is located in Kosova
Ceceli
Ceceli
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 52″ Veri

21° 3′ 14″ Lindje

Ceceli është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]