Llukia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Llukia
Lluki
Fshat

Llukia është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Dobërllukë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]