Sllakoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sllakoc
Grykëzë
Fshat

Sllakoc është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Grykëzë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]