Sllakoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sllakoc
Grykëzë
Fshat
Vendndodhja
Sllakoc is located in Kosova
Sllakoc
Sllakoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 819 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 52′ 26″ Veri

21° 3′ 5″ Lindje

Sllakoc është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Grykëzë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]