Jump to content

Vilanca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Vilancë
Vilas
Fshat

Vilancë është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Vilas.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]