Maxhunaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Novosella e Maxhunit)
Jump to navigation Jump to search
Maxhunaj
Fshat
Vendndodhja
Maxhunaj is located in Kosova
Maxhunaj
Maxhunaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 549 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 6″ Veri

21° 1′ 13″ Lindje

Maxhunaj është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]