Sllakoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Sllakofci)
Shko te: navigacion, kërko
Sllakoc
Grykëzë
Fshat
Vendndodhja
Sllakoc is located in Kosova
Sllakoc
Sllakoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Vushtrri
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 819 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 52′ 26″ Veri

21° 3′ 5″ Lindje

Sllakoc është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Grykëzë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]