Festivali i 51-të i Këngës në RTSH

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Festivali i 51-të i Këngës në RTSH u zhvillua në datat 20, 21 dhe 22 dhjetor të vitit 2012 në Pallatin e KongreseveTiranë.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]