Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali i 60-të i Këngës në RTSH i muzikës shqiptare u zhvillua në datat 27, 28 dhe 29 dhjetor 2021 në Pallatin e KongreseveTiranë.


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]