Festivali i 57-të i Këngës në RTSH

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali i 57-të i Këngës në RTSH u zhvillua në datat 20, 21 dhe 22 dhjetor 2018 në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. Fituese e këtij festivali, sipas vlerësimit të jurisë u kurorëzua kënga me titull “Ktheju tokës” me këngëtare Jonida Maliqi.


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]