Berjahu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Berjah
Fshat
Vendndodhja
Berjah is located in Kosova
Berjah
Berjah
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 25′ 15″ Veri

20° 17′ 30″ Lindje

Berjah është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]