Jump to content

Radoniqi (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Radoniq
Radon
Fshat

Radoniq është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Redon dhe Radon.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]