Kosharja (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koshare
Fshat
Vendndodhja
Koshare is located in Kosova
Koshare
Koshare
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 574 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 16″ Veri

20° 14′ 18″ Lindje

Koshare është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]