Shishmani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shishman
Fshat
Vendndodhja
Shishman is located in Kosova
Shishman
Shishman
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 371 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 22′ 42″ Veri

20° 19′ 16″ Lindje

Shishman është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]