Ramoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Ramoc
Fshat
Vendndodhja
Ramoc is located in Kosova
Ramoc
Ramoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 23′ 50″ Veri

20° 20′ 59″ Lindje

Ramoc është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]