Morina (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Morinë
Fshat
Vendndodhja
Morinë is located in Kosova
Morinë
Morinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 32″ Veri

20° 14′ 6″ Lindje

Morinë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]