Palabardha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Palabardhë
Fshat
Vendndodhja
Palabardhë is located in Kosova
Palabardhë
Palabardhë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Dushkajë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 55″ Veri

20° 24′ 24″ Lindje

Palabardhë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]