Hereçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Hereç
Fshat
Vendndodhja
Hereç is located in Kosova
Hereç
Hereç
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 52″ Veri

20° 21′ 27″ Lindje

Hereç është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]