Madanaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Madanaj
Fshat
Vendndodhja
Madanaj is located in Kosova
Madanaj
Madanaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 351 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 1″ Veri

20° 22′ 17″ Lindje

Madanaj është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]