Qerreti (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Qerret
Fshat
Vendndodhja
Qerret is located in Kosova
Qerret
Qerret
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 24″ Veri

20° 16′ 1″ Lindje

Qerret është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]