Zylfaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zylfaj
Fshat
Vendndodhja
Zylfaj is located in Kosova
Zylfaj
Zylfaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Has
Lartësia 546 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 53″ Veri

20° 24′ 24″ Lindje

Zylfaj është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]