Godeni (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Goden
Fshat
Vendndodhja
Goden is located in Kosova
Goden
Goden
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjakovë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Has
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 35″ Veri

20° 26′ 37″ Lindje

Goden është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]