Biteshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bitesh
Fshat
Vendndodhja
Bitesh is located in Kosova
Bitesh
Bitesh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 28′ 13″ Veri

20° 23′ 54″ Lindje

Bitesh është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]