Brekoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Brekoc
Fshat
Vendndodhja
Brekoc is located in Kosova
Brekoc
Brekoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Has
Lartësia 382 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 31″ Veri

20° 24′ 19″ Lindje

Brekoc është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]