Jump to content

Novosella e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Novosellë e Epërme
Shënterezë
Fshat

Novosellë e Epërme është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Shënrrok i Epërm dhe Shënterezë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]