Orizja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Orize
Fshat
Vendndodhja
Orize is located in Kosova
Orize
Orize
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 360 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 23′ 23″ Veri

20° 23′ 12″ Lindje

Orize është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]