Novosella e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Novosellë e Poshtme
Kastriot
Fshat

Novosellë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Shënrrok i Poshtëm dhe Kastriot.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]